KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

GİZLİLİK VE GÜVENLİK
 

Şirketimize ve web sitemize güvendiğiniz, kişisel verilerinizi bizimle paylaştığınız için size teşekkür ediyoruz. Bu verileri saklamada ve kullanmada üst düzey titizlik göstereceğimizi bilmenizi isteriz. Kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyor ve izniniz olmaksızın kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağını garanti ediyoruz. Bununla birlikte bizim web sayfamızdan bağlantı ile gideceğiniz başka sayfalar için bu garantiyi vermemiz mümkün değildir.
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde , yazılımımız bazı verileri kaydeder. ( Hangi websitesinden geldiniz ? Websitemizde kalma süreniz nedir ? Hangi sayfalarımızı ziyaret ettiniz ? vs. ) Bunların dışındaki kişisel verileriniz ; rezervasyon formu, iş başvuru formu ya da anket değerlendirme formu gibi alanlarda kullanılmak için sizin izniniz doğrultusunda alınacaktır.
Kişisel verilerinizi her türlü hile, kayıp, yok olma ve yetkisiz kişilerce kullanılma ihtimaline karşı kontrol altında tutacağız.
 

KİŞİSEL VERİLERİN KULLANIMI
 

Sizden aldığımız kişisel verileriniz , yürüttüğümüz pazarlama çalışmalarında kullanılabilir. Pazarlama alanında kullanılan kişisel veriler başkalarıyla paylaşılmayacaktır. Verilerinizin bu alanda kullanılmasını istemiyor iseniz bize bildirebilirsiniz.
 

BİLGİ EDİNME VE İLETİŞİM
 

Depolanan kişisel verilerinizi istediğiniz zaman sorgulama hakkına sahipsiniz. Dahası sizinle ilgili yanlış verilerin düzeltilmesini isteyebilirsiniz. Saklanan verilerle ilgili haberdar olmak istiyorsanız veya gizlilik politikasıyla ilgili sorularınız olursa internet sitemizden veya info@tempohotels.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İNTERNET SİTESİNDE YER ALAN FOTOĞRAFLARIN DOĞRULUĞU

 

Tempo Hotels, işbu İnternet Sitesi’nde yer alan fotoğrafların ve materyalin doğru olmasına elinden geldiğince gayret etmekle beraber, işbu İnternet Sitesi’nde yer alan fotoğrafların küçük de olsa gerçekle uyuşmayabileceğini bildirmektedir. İnternet sitesinin içeriğinde oluşacak/oluşabilecek eksik fotoğraf içeriği sebebiyle Tempo Hotels'e herhangi bir sorumluluk yüklenilmeyecektir.

 

TEMPO HOTELS