Tempo ResIdence Gayrettepe

Sizleri geleneksel Türk misafirperverliğini yaşamak üzere, İstanbul’un en merkezi ve aynı zamanda en sessiz semtlerinden biri olan Gayrettepe’deki 21 daireli rezidansımıza bekliyoruz. 1999 yılından beri değerli misafirlerimizi tam donanımlı, otoparklı, 1+1 ve 2+1 dairelerimizde, temizlik, güvenlik ve 7/24 servis hizmetleri ile ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.
JUNIOR SUITE

 

Salon ve bir yatak odasından oluşan 55m²’lik süitte; oturma grubu, direkt çıkışlı telefon hattı, kişisel iklimlendirme sistemi, uydu ve kablolu yayın, 2 LCD televizyon, DVD oynatıcı, çalışma masası, tam donanımlı mutfak ve yemek masası, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, su ısıtıcısı, mikrodalga fırın, ütü ve ütü masası, dijital kasa ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.

STANDARD SUITE

 

Salon ve bir yatak odasından oluşan 70m²’lik süitte; oturma grubu, direkt çıkışlı telefon hattı, kişisel iklimlendirme sistemi, uydu ve kablolu yayın, 2 LCD televizyon, DVD oynatıcı, çalışma masası, tam donanımlı mutfak ve yemek masası, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, su ısıtıcısı, mikrodalga fırın, ütü ve ütü masası, dijital kasa ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.

KING SUITE

 

Salon ve iki yatak odasından oluşan 100m²’lik süitte; oturma grubu, direkt çıkışlı telefon hattı, kişisel iklimlendirme sistemi, uydu ve kablolu yayın, 3 adet LCD televizyon, DVD oynatıcı, çalışma masası, tam donanımlı mutfak ve yemek masası, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, su ısıtıcısı, mikrodalga fırın, ütü ve ütü masası, dijital kasa ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır.

Foto Galeri

TEMPO RESIDENCE GAYRETTEPE HİZMETLER


Rezidansa giriş saati 14:00’dan sonra, çıkış saati ise 12:00’dan öncedir. Farklı saat talepleriniz hakkında bilgi için resepsiyon dahili (9) veya 444 70 55 satış ofisini arayabilirsiniz.

Ücretsiz Servisler & Hizmetler


Lobi katında taze çay ve içme suyu


Dairelerde mutfakta bulunan ve her gün yenilenen filtre kahve, poşet çay ve bitki çaylarının yanında ayrıca sınırsız içme suyu


Dairelerde espresso makinesi ve espresso kapsülleri


Misafirlerimize özel yaptırdığımız ve giriş günü yatağınızın üstünde bulacağınız çikolatalı – bademli drajeler


Dairelerde ve tüm tesis içinde yüksek hızlı WiFi bağlantısı


Lobi katında ayakkabı cila makinesi


Araçlarınız için kapalı park alanı


Merkezi ısıtma ve soğutma sistemli dairelerde, derecesini kendinizin ayarlayabileceği iklimlendirme sistemi


Dairelerde bulunan dijital kasalarınızda değerli eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. Kaybolan eşyalarınızdan rezidansımız sorumlu olmayacaktır.


Dairelerde çamaşır ve bulaşık makinesi


Güler yüzlü kat görevlilerimiz dairelerinizi her gün temizlemektedir.


Arzu ettiğiniz takdirde, dairenize ütü ve ütü masası


Banyolarda diş seti, tarak, makyaj ve kulak pamuğu, banyo lifi, duş bonesi, hijyen poşeti özel üretim şampuan, duş jeli ve sıvı sabun


Dairelerde havlu terlik, ayakkabı cila süngeri, ayakkabı çekeceği, dikiş seti


Concierge hizmeti

Ücretli Servisler & Hizmetler


Size özel hazırlanmış kahvaltımız 07:00-11:00 saatleri arası dilediğiniz saatte dairenize servis edilir.


Çamaşır ve kuru temizleme hizmeti


Odalarda dış hat telefon kullanımı


 
English
Facebook Sayfamızı beğenin süprizlerimizi kaçırmayın