Tempo ResIdence Gayrettepe

İstanbul’da hayatın içindesiniz… Büyük bir dünya kenti olan İstanbul’da rahatınızı ve huzurunuzu sağlayan, sımsıcak, çağdaş ve konforlu otel ve rezidanslar mı arıyorsunuz? Tempo Residence Gayrettepe ile ‘Evinizden uzaktaki eviniz’ sloganı ile yola çıktığımız ilkemizi, sizlere her geçen gün hissettirebilmek arzusundayız.
JUNIOR SUITE

 

Salon ve yatak odasından oluşan 55 m2 genişlikteki suitte; oturma grubu, direkt çıkışlı telefon hattı, kişisel iklimlendirme sistemi, uydu ve kablolu yayın, 2 LCD televizyon, DVD oynatıcı, çalışma masası, tam teçhizatlı mutfak ve yemek masası, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, su ısıtıcısı, mikrodalga fırın, ütü ve ütü masası, ücretsiz dijital kasa ve kablosuz internet bağlantısı.

STANDART SUITE

 

Salon ve yatak odasından oluşan 70 m2 suitte; oturma grubu, direkt çıkışlı telefon hattı, kişisel iklimlendirme sistemi, uydu ve kablolu yayın, 2 LCD televizyon, DVD oynatıcı, çalışma masası, tam teçhizatlı mutfak ve yemek masası, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, su ısıtıcısı, mikrodalga fırın, ütü ve ütü masası, ücretsiz dijital kasa ve kablosuz internet bağlantısı.

KING SUITE

 

Salon ve 2 yatak odasından oluşan 100 m2 suitte; oturma grubu, direkt çıkışlı telefon hattı, kişisel iklimlendirme sistemi, uydu ve kablolu yayın, 3 adet LCD televizyon, DVD oynatıcı, çalışma masası, tam teçhizatlı mutfak ve yemek masası, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, su ısıtıcısı, mikrodalga fırın, ütü ve ütü masası, ücretsiz dijital kasa ve kablosuz internet bağlantısı.

Foto Galeri

TEMPO RESIDENCE GAYRETTEPE HİZMETLER


Rezidansa giriş saati 14:00’dan sonra, çıkış saati ise 12:00’dan öncedir. Farklı saat talepleriniz hakkında bilgi için resepsiyon dahili (9) veya 444 70 55 satış ofisini arayabilirsiniz.

Ücretsiz Servisler & Hizmetler


Lobi katında 7/24 her saat başı özel semaverde demlenen sınırsız taze çay ve içme suyu.


Dairelerde mutfakta bulunan ve her gün yenilenen filtre kahve, poşet çay ve bitki çaylarının yanında ayrıca sınırsız içme suyu.


Dairelerde espresso makinesi ve espresso kapsülleri.


Misafirlerimize özel yaptırdığımız ve giriş günü yatağınızın üstünde bulacağınız çikolatalı – bademli drajeler.


Size özel hazırlanmış kahvaltımız 06:30 – 11:00 saatleri arası dilediğiniz saatte dairenize servis edilir.


Dairelerde ve tüm tesis içinde yüksek hız ve kalitede kullanabileceğiniz WiFi bağlantısı.


Lobi katında ayakkabı cila makinesi.


Araçlarınız için kapalı park alanı.


Merkezi ısıtma ve soğutma sisteminde dairelerde, derecesini kendinizin ayarlayabileceği iklimlendirme sistemi.


Dairelerde bulunan dijital kasalarınızda değerli eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. Kaybolan eşyalarınızdan rezidansımız sorumlu olmayacaktır.


Dairelerde çamaşır ve bulaşık makinesi.


Güler yüzlü kat görevlilerimiz dairelerinizi her gün temizlemektedir..


Arzu ettiğiniz takdirde, dairenize ütü ve ütü masası.


Banyolarda diş seti, tarak, makyaj ve kulak pamuğu, banyo lifi, duş bonesi, hijyen poşeti özel üretim şampuan, duş jeli ve sıvı sabun.


Dairelerde havlu terlik, ayakkabı cila süngeri, ayakkabı çekeceği, dikiş seti, kutu mendil.


Concierge hizmeti.

Ücretli Servisler & Hizmetler


Çamaşır ve kuru temizleme hizmeti.


Odalarda dış hat telefon kullanımı.


 

Facebook Sayfamızı beğenin süprizlerimizi kaçırmayın