CAREER | Tempo Hotels & Residences

CAREER

[]
1 Step 1
Previous
Next

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Mutlu ve huzurlu bir iş ortamı sağlamak: Tempo Ailesi bünyesinde yer alan tüm çalışanlarımızın çalışma ortamında kendini huzurlu hissetmesi öncelikli hedefimizdir. Tıpkı misafirlerimiz gibi, çalışanlarımızın da Tempo Oteller Grubu’nda kendilerini evinde gibi huzurlu ve rahat hissetmelerini arzu ederiz. Çünkü başarı, yapılan işi benimsemekten geçer. Benimsemek ise, kendimizi bulunduğumuz ortama ait hissetmemizle doğru orantılıdır.

Çalışanlarımıza gelecek vaat etmek: Sizin için kariyer hedeflerimiz var. Yükselmek isteyen, mesleğine aşık, enerjisi yüksek ve gülmeyi seven arkadaşlarımız, hızla büyüyen Tempo Ailesi’nde sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız. Uzun yıllar birlikte çalışmak istediğimiz kişileri bekliyoruz.

Çalışan haklarının öneminin bilincinde olmak: Tüm çalışanlarımızın emeği bizler için çok değerlidir. Verilen emek, karşılığı alındığı sürece şevkle artacaktır. Çalışanların kendi iş sorumluluğunu artırmak, çalıştığı firmayı sahiplenmek ve aidiyet duygusunu geliştirmek amacıyla uyguladığımız bir ödül sistemimiz bulunmaktadır.

Topluma nitelikli iş gücü kazandırmak: Çalışanlarımızın niteliklerini arttırmak için, yöneticilerimiz kendi bilgilerini çalışanlarımız ile zevkle paylaşmaktadır. Çünkü bizler için başarı katlandıkça değerlidir. Biz bir bütün olarak başarıyı hedef edindik ve bu başarı yolunda tüm çalışma arkadaşlarımızı yanımızda istiyoruz. Bizler sadece bireysel değil, kurumsal başarıları hedefliyoruz.

 
Turkey
Facebook Sayfamızı beğenin süprizlerimizi kaçırmayın